İlluminati Belgeseli İzle

6 sene önce
27.614 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kullanıcı
Kanalda toplam 3519 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. naz dedi ki:

  bu belgeseli izledikten sonra artık bende “her şeyi gören göz”e sahip oldum (yanlış anlamayın belgeselin başlarında gizli dillerini öğrendiğinizde “her şeyi gören göze sahip olacaksınız.”” diyordu. bende artık gizli dillerini öğrendiğime göre.). yani artık siyasetçilerin ne yaptıklarını ve ne yapmaya çalıştıklarını çok daha iyi anladım. bu belgeseli izlemeden önce ne kadar cahil olduğumu anlamış oldum. mason zihin kontrolünü kullanarak yani “arkadaşlar, hadi yapalım şunu” diyerek mi beynimizi yıkayacaklar??? evet aynen öyle yapacaklar! beynimizin içine girmeye çalışacaklar ve onlardan biri olmamızı sağlamaya başlayacaklar. tabi insanlar bu kadar cahil olduğu ve dünya üzerinde bu kadar satanist olduğu sürece… Illuminati insanların hiç bir dine bağlı olmadan yaşamaları ve bu örgüttekilerin diğer insanları kölesi olarak kullanmaları için var. zaman ilerledikçe başta ünlüler olmak üzere herkes şeytana tapmaya başlayacak yani illuminati’yi savunacak. gerçi şu anda da durum pek farklı sayılmaz. ünlülerin bir kısmı koyu illuminati’yi destekliyor. işte bu ünlüler; LADY GAGA, RİHANNA, BEYONCE, BONO, BRİTNEY SPEARS, JAY-Z, JUSTIN TIMBERLAKE, JUSTIN BIEBER, EMİNEM, KATY PERRY (bir röportajında ruhunu şeytana sattığunı ve illuminati örgütünün bir üyesi olduğünu kabul etti.), KESHA, CHRISTIANA AGUILERA, SHAKIRA, USHER, CHRIS BROWN, MADONNA, MAROON 5, HAYLEY WILLIAMS, TAYLOR SWIFT, TARKAN, SERTAB ERENER… ve bu listeye daha çok isim eklenecek gibi görünüyor. bu isimlerden birkaçı bu örgütten biri olmak istemiyor. ama sıkıysa olmasınlar. ya bu örgütten olacaklar ya da şöhretlerine gölge düşürecekler! eğer bu örgütün bir üyesi olmak istemiyorsanız LÜTFEN BU VİDEOYU SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE PAYLAŞIN.

 2. Mesut Güler dedi ki:

  Öncelikle bu belgeselde emeği geçenlere teşekkür ederim. Bu konu çok önemli, okuyan ve bilinçli kişiler bunun farkında! ama burnu cehaletten kalkmamış ve kaldırmak istemeyen acizler de var! Her neyse konu böylesine önemli olunca çevirilerde çok önem kazanıyor, çünkü herkes İngilizce bilmiyor. Çeviride bir şey dikkatimi çekti 02:04 ‘ AUSTRALIAN INDEPENDENT MEDIA yazıyor ve çeviri olarakta Avusturya bağımsız medyası yazıyor! AUSTRALIAN= AVUSTRALYA-AVUSTRALYALI anlamlarına geliyor yanlışım varsa düzeltin. Demek istediğim konu çokönemli olunca hatanın küçüğü bile büyük kuşku uyandırır kanaatindeyim. Tabiki insanoğluyuz ve hata yapabiliriz ama böyle konularda çok dikkatli olmamız lazım.. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 3. ahmet yener dedi ki:

  e bu belgeselin 2. partı nerde arkadaşlar

 4. Napacan Önemlimi dedi ki:

  O Yüsden ne buna kafa yor Nede Başka Şeye Sen Istesende Bu Kolay oLmayacak Insanları Uyandırmak la Başa Cıkılsa Keşke Ama Anlatıldıklarına gore Ki Güclü bir Yapı Halkın İdol Aldıkları kımselerı SanatCıları Proqramları İzlete İzlete onların Yaptıkları bızde moda BılırSınız Bılerek Yada bılmeyerek Yaptıkları KlıpLer Yanı Bunların başında Onların En Önemlı KaynakLarından Bırtanesi Medya Nede DerSeniz Medyadan Idol Aldıklarımızı Ogrenıyoruz Eqer Yaptıklarına bakılırsa Izledıqım bırkac Dıdeo Kımler Hızmette Turklerden Hay Halımızee Bizim Bu konuda Cıddı Adımlar Atmamız lazım Ama bunu Nasıl Yine Bir Cözüm Cok Etkılı oLmasada Cocukları En Azından TvLerden Uzak Tutmak Dızılerden Hatta Gerekırse Sadece Belgesel Izlesinler bence Cok Daha Iyı böyle bır oluşumu Önelemek Zor Gorunuyor Ama Bılmıyoruz Bakalım Allah Hayırlısını VERsIN Buna Bakılırsa Dunyada Olan Her Catışma olay Deprem Bunlardan Cıkıyor Adamlar Sene İşte 19.. O Senelerde Kucuk Capta 4. Şiddetinde Deprem Yapay Deprem UretmişLer.O Seneden bu Seneye Allah buyuk Kac şİdetindedir Siz Düşünün Ama Bız İnançLı Bır Toplumuz Can Cıkmadıkca Ölmüş DenmezMiş o Yusden Allah İyiLerle Olsun DıyeLım onların Bu Sılah Kandırma Baglama,Etkileme Olaylarına KarŞılık bızım Rabbımız VAR Peygamberimiz var… Allah Dinini Yarıda Bırakmaz ..İstiyorLarkı Herkes Tek Bır Catı Altında Toplansın belirli Bırkac Kişi bunu yonetSin
  Be MilletLerin PlanLarı oLmalı Bu oluşumu bIlınıyorduda Hıcmı NapıLacaklar DüşünüLemedi Bu Trük Bıle Onlardan Okan Bayülgen De bıle masa Göz Şeklınde Bunlar BılıyorMu Yoksa bılmeden hızmetmı Edıyor Anlamış Deqilim. Yani Kısacası A .Y. ( Ayvayı tedik) :)) Şaka şaka Allah Büyüktür Kullarını Müslüman Kullarını YüzÜstü Bırakmaz Dini Elbet Galıp Gelecektirr..!!!!!

 5. ömer dedi ki:

  beyler kafaya takmasyın baktınız sure azalıyor pc niizn saatini geri alın birazdaha zmn tanıyın kendinize 😀

 6. afshin nanva dedi ki:

  salam man irandayim bordan izlama sansimiz yokh lotfan illuminati balgasalarin bana email ediniz .tasakorlar